09.05.2019

Stem ons tot het beste bouwteam van 2019!

Al enkele jaren reikt Bouwunie Limburg de award van het beste bouwteam uit aan een uitzonderlijk bouwteam dat een bijzonder project realiseerde in de provincie Limburg.
Nelissen Steenfabrieken is een van de drie genomineerden.

We willen deze fantastische prijs graag in de wacht slepen, en daar hebben we uw hulp voor nodig!
Hoe kan u ons helpen?


Om deze prijs te winnen, hebben we uw stem nodig!

Stem hier op ons fantastisch team, dat ervoor zorgde dat we dit prachtige project konden realiseren.Ons bouwteam, een innovatief en hecht team dat dit state-of-the-art project heeft kunnen waarmaken, bestaat uit volgende partners:


NELISSEN STEENFABRIEKEN . ARCHITECTENGROEP PSK . UAU COLLECTIV . PATRICK JANSSEN . GEBROEDERS CAELEN . V2S . V-CONSULT . HERWEY . HERMANS . HEGGE . IMTECH BELGIUM . MAINTAIN ELEKTRO . E. BAILLIEN . RWK INTERIEUR . SCHINDLER . FIRST IMPRESSION . MOOI WONEN . MERODE INTERIEUR . C&P FURNITURE . PAMI . PUUR OFFICE . MARRES INTERIEUR . PRIMETIME COMMUNICATION GROUP . IKP ENGINEERINGWe zijn reuze enthousiast over onze nieuwe showroom en kantoren. U toch ook?
Klik hier voor een aantal spraakmakende beelden.

Stem ons team tot beste bouwteam van 2019 zodat ook u behoort tot ons team van innovatieve partners!

 
Nieuws